Projekt ,,Stále jinak v dílně JINAK"

 

 

Nezbytným předpokladem pro zajištění kvalitní podpory každého člověka, který využívá službu JINAK, o.p.s.,  je kvalitní poskytování služby, které souvisí s materiálně-technickým zabezpečením sociální služby.

Tento projekt je zacílen na Sociálně terapeutickou dílnu JINAK v Osoblaze, kde vnímáme rezervy v oblasti vybavení, které je nezbytné pro zajištění potřeb stávajících klientů služby a cílové skupiny služby. 

 

Výstupy projektu:

a) Vytvoření zázemí pro klienty dílny vybudováním kuchyňského koutku – sestava skříněk, která bude určena na uložení potravin a uložení nádobí klientů. Součástí koutku bude lednice.

b) Vytvoření úložných prostorů pro uložení materiálu určeného pro činnosti klientů v dílně – zakoupení regálů pro uložení materiálu, regály pro sušení keramiky.

c) Bezpečné uložení osobních věcí klientů – zakoupení uzamykatelných šatních boxů.

d) Vybavení dílny pro potřeby klientů – zakoupení šicího stroje a overlocku.

 

Projekt je součástí dotačního programu Moravskoslezského kraje s názvem ,, Program na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2018.“ Více o dotačním programu na web. stránkách Moravskoslezského kraje - zde.

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena | © 2016
Created by Webové aplikace | Webové a grafické studio